free web design templates

Sık Sorulan Sorular

Matbaa - Promsoyon - Tanıtım ürünleri sektöründe faaliyet gösteriyoruz.

Broşürler: Ürün ve hizmetlerinizi tanıtmak, etkinlikleri duyurmak veya bilgi vermek için kullanılan etkili tanıtım materyalleridir.

El ilanları: Ürün veya etkinlikleri tanıtmak, kampanyaları duyurmak veya bilgi dağıtmak için kullanılan küçük boyutlu baskılı materyallerdir.

Kataloglar: Ürün yelpazenizi ve hizmetlerinizi ayrıntılı bir şekilde sunan, müşterilere bilgi veren yayınlardır.

Kartvizitler: Şirket veya bireylerin iletişim bilgilerini içeren ve kişisel tanıtım için kullanılan küçük boyutlu kartlar.

Posterler ve afişler: Büyük boyutlu baskılar, etkinlikleri tanıtmak, duyurular yapmak veya ürün ve hizmetlerinizi görsel olarak sergilemek için kullanılabilir.

Fuar ve etkinlik standları: Etkinliklerde ve fuarlarda şirketinizi ve ürünlerinizi tanıtmak için özel olarak tasarlanan stantlar ve afişlerdir.

Etiketler ve ambalajlar: Ürünlerinizin üzerine marka bilgisi, logo ve içerik bilgilerini eklemek için kullanılan etiketler ve ambalajlar.

Reklam panoları: Şehir merkezlerinde, caddelerde ve trafiğin yoğun olduğu alanlarda markanızı tanıtmak ve mesajlarınızı iletmek için kullanılan büyük boyutlu panolardır.

Dergi ve gazete reklamları: Basılı yayınlarda reklam vererek hedef kitlenize ulaşmak ve ürünlerinizi tanıtmak için kullanılan reklamlardır.

Roll-up ve X-banner standları: Taşıması kolay, sergilemesi pratik olan etkili reklam materyalleri.


Promosyon ürünleri: Anahtarlıklar, kalem, bardak altlığı gibi ürünler üzerine logonuzun ve iletişim bilgilerinizin basıldığı etkili promosyon malzemeleridir.

Bize web sitemizin iletişim bölümünde yer alan telefon, email veya sipariş formu kanalıyla ulaşarak ürünlerimizi satın alabilirsiniz. Dilerseniz satış temsilcilerimiz sizi tesisinizde ziyaret edebilir.

Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak için Antakyada bulunan satış ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Bize 0532 525 47 18’nolu numaramızdan ulaşabilir ya da pehlivan-ofset@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz. Websitemizde bulunan detaylı ürün açıklamalarını ve e-katalogları edinebilirsiniz. Dilerseniz satış temsilcilerimiz sizi tesisinizde ziyaret edebilir.

Ürünlerimizi üretip tüm Türkiye’ye ve dünyada 26 farklı ülkeye doğrudan veya bayilerimiz kanalları ile ulaştırıyoruz.

Hakkımızda

Pehlivan Ofset, 24 yıllık deneyimiyle matbaa, reklam ve promosyon ürünleri konusunda öncü bir firma. Broşürlerden afişlere, kartvizitlerden fuar standlarına kadar kapsamlı tasarım ve baskı hizmetleri sunuyoruz. Markanızı güçlendirmek ve hedef kitlenize ulaşmak için kaliteli ve güvenilir çözümlerle yanınızdayız. Müşteri memnuniyeti ve yaratıcı çözümler bizim önceliğimiz. İhtiyaçlarınıza uygun etkili ve yenilikçi reklam materyalleriyle markanızın etkisini artırıyoruz. Sizin başarınız, bizim başarımızdır. Bize katılın ve işletmenizi daha geniş kitlelere ulaştırın!

Bize Ulaşın
  • Hakkımızda
  • Ürünlerimiz                                  Hizmetlerimiz


İletişim Bilgileri
0(532) 525 4718
Merkez : Kocaabdi Mah. Kurtuluş Cad. No:128 Antakya / HATAY
Şube : Tayfur Sökmen Cad. Erdem İşhanı Antakya / HATAY