online web builder

Video Description

DERGİ

Dergi çıkarmak edebiyat öğrencisi olan veya dergiler ile haşır neşir olan kişilerin en büyük hayalleri arasında yer alır. Ancak çoğu kişi maalesef dergi çıkarmayarak hayallerine veda etmektedirler. Bunun en büyük nedeni dergi çıkarmanın zor olduğunu ve masraflı olduğunu düşünmeleridir.

Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte düşük maliyetlere bile dergi basımı yaptırabiliyorsunuz. Bunun en büyük örneği kaliteli ve uygun fiyatlı basım yapan pehlivanofset.com.tr web sitesidir.

Hakkımızda

Pehlivan Ofset, 24 yıllık deneyimiyle matbaa, reklam ve promosyon ürünleri konusunda öncü bir firma. Broşürlerden afişlere, kartvizitlerden fuar standlarına kadar kapsamlı tasarım ve baskı hizmetleri sunuyoruz. Markanızı güçlendirmek ve hedef kitlenize ulaşmak için kaliteli ve güvenilir çözümlerle yanınızdayız. Müşteri memnuniyeti ve yaratıcı çözümler bizim önceliğimiz. İhtiyaçlarınıza uygun etkili ve yenilikçi reklam materyalleriyle markanızın etkisini artırıyoruz. Sizin başarınız, bizim başarımızdır. Bize katılın ve işletmenizi daha geniş kitlelere ulaştırın!

Bize Ulaşın
  • Hakkımızda
  • Ürünlerimiz                                  Hizmetlerimiz


İletişim Bilgileri
0(532) 525 4718
Merkez : Kocaabdi Mah. Kurtuluş Cad. No:128 Antakya / HATAY
Şube : Tayfur Sökmen Cad. Erdem İşhanı Antakya / HATAY